Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su interjerodekoras.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką.
SUTINKU

Prekių sąrašas pagal gamintoją CANDIS

Dekoratyviniai dažai ir tinkas iš Italijos. Šiandien bendrovė CANDIS yra viena iš dekoratyvinių dažų ir tinko rinkos lyderių ne tik Italijoje ir apskritai Europoje, bet ir visame pasaulyje.

UAB"Karialma" Oficialus CANDIS atstovas Lietuvoje.

Produktų tinklalapis:

candis.it

Italijos kompanija CANDIS dekoratyvinių dažų ir tinko rinkoje aktyviai veikia nuo 60-ųjų vidurio.


Dėl didžiulių savininko pastangų ir kūrybingų idėjų, o dar visai neseniai bendrovės prezidento Alberto Gilli, įmonė greitai išaugo ir tapo viena iš lyderių tarptautiniame dekoratyviniame sektoriuje.


Šiandien revoliucinių technologijų dėka CANDIS yra vienintelis gamintojas, galintis pasiūlyti visą dekoratyvinių dažų ir tinkų asortimentą, tinkantį naudoti patalpose.


Prekės ženklas „ANTICHE TERRE FIORENTINE“ dabar tapo bendrovės prekės ženklu ir dabar visame pasaulyje žinomas kaip interjero puošybos ir aukštosios mados sinonimas.


Svarbiausi veiksniai, išskiriantys CANDIS gaminius iš kitų gamintojų, yra visų dekoratyvinių dažų ir tinko ekologiškumas ir higiena, taip pat daugybė dekoratyvinių variantų, kuriuos galima pasiekti naudojant šias medžiagas.

Daugiau
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko